Koszyce Małe
90'

Kary

22'
Piotr Mokwa Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką
40'
Kamil Jurczyk Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę
82'
Mateusz Orlik Niesportowe zachowanie
82'
Aleksander Jarosz Niesportowe zachowanie
89'
Łukasz Wójcik Niesportowe zachowanie
74'
Kamil Blecharski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
80'
Piotr Pacura Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego
80'
87'
Piotr Jewuła Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę
90'
Jakub Krakowski Nie zachowanie wymaganej odległości od piłki podczas wykonywania rzutu wolnego

20.08.2017

Festiwal niewykorzystanych sytuacji strzeleckich po stronie Dunajca. Bramka z przypadkowego wybicia piłki i rzut karny powodują, że Dunajec wraca z Derbów Gminy na Tarczy. Poniżej można zobaczyć skrót z meczu.