Autor:

admin

Utworzono:

28.04.2018

W tym meczu nie ważny był styl, lecz cenne 3 punkty. W pierwszej połowie Dunajec miał znaczną przewagę, lecz nie wiele z tego wynikało. Bramka na 1-0 po rzucie karnym, faul bramkarza na Kaziku. Do jedenastki podszedł Tadel i w lewy dolny róg bramki Pęcaka strzelił bramkę. Później gospodarze mieli jeszcze 2 dogodne sytuacje, po jedenj z nich Tadel uderzył z 16 metra w poprzeczkę. 2 połowa źle zaczęła się dla Dunajca. Bramkarz wybijał piłkę z 5 metra, tuż za połową boiska pomocnik Łukowej przedłuża piłkę głową, zawodnik gości opanowywuje piłkę, obraca się z nią i zagrywa do niepilnowanego zawodnika na 18 metrze na wprost bramki, ten uderza z pierwszej piłki, która po lekkim rykoszecie wpada w prawy dolny róg bramki Dunajca. Na tablicy widnieje wynik 1-1. Później Dunajec stworzył sobie jeszcze 3 dogodne sytuacje, lecz nie mógł ich zamienić na gole. Najbliżej strzelenia był Połeć z lewego narożnika szestnastki trafił w słupek. W 80 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po wybiciu piłki przez Macioska z własnej połowy, Krakowski przedłużył głową do Bibra, który wyszedł zza obrońców mając przed sobą tylko bramkarza, mijając go w prawą stronę zmieścił piłkę do pustej bramki, tym samym ustalając wynik spotkania. Teraz czeka nas bardzo ciężki mecz wyjazdowy do Śmigna. Mecz odbędzie się 1 maja o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu zapraszamy na to spotkanie.