Kolejny etap przygotowań do rundy jesiennej.

Kolejnym etapem przygotowań drużyny GKS do nowego sezonu był sparing ze Strażakiem Mokrzyska, występującym w brzeskiej okręgówce. Nasi rywale zakończyli jednorundowy poprzedni sezon, podobnie jak nasza drużyna, na drugim miejscu w swojej grupie. Po wyczerpującym spotkaniu w Zakliczynie zakończonym 38 godzin wcześniej, brakach kadrowych i kontuzji (niegroźnej), gromniccy zawodnicy zaprezentowali się zupełnie przyzwoicie na tle mocnego przeciwnika. Wynik 1 - 3, ale gdyby poprawić skuteczność, to rezultat ten mógł być zupełnie inny. Uczciwie trzeba przyznać, że goście też mieli stuprocentowe okazje, ale świetną partię rozegrał w naszej bramce M. Bąk, ratując nas przed utratą kolejnych bramek.

GKS: M. Bąk - T. Kielar, M. Ryndak, B. Mruk, J. Piekielniak - Ł. Steć, P. Kafel, D. Masłoń, K. Barnaś, D. Gniadek - A. Wiewióra

Bramka: A. Wiewióra