Kadra GKS Gromnik

23. Mateusz Skałoń
  24. Bartłomiej Stachoń

Trener: Leszek Kraczkiweicz

Z klubu odeszli: Jacek Słota - Legion Pilzno (transfer czasowy), Bartłomiej Niziołek - Olszynka Ołpiny (transfer definitywny), Dawid Szczerba - LKS Ładna (zawodnik wolny), Dariusz Bałut - Ciężkowianka Ciężkowice (zawodnik wolny). Wszystkim dziękujemy za grę w barwach GKSu i życzymy sukcesów w dalszej przygodzie z piłką nożną.

W klubie natomiast witamy wychowanków Konrada Wątrobę oraz Sebastiana Kozłowskiego, którzy ostatnio bronili barw Alfy Siedliska, Dawida Gniadka (powrót z WKS Siemiechów), Jakuba Kierońskiego (powrót z Tuchovii Tuchów) oraz zawodników z drużyny juniorów: Jakuba Piekielniaka, Kamila Słowika, Michała Bajorka, Kacpra Burnata, Bartłomieja Falkowskiego i powracającego do gry Bartłomieja Stachonia.