Wygrana na inaugurację! Barnaś show!!!

W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 podejmowaliśmy dobrze znaną ekipę TS Tuchovii Tuchów. Mimo, że grę w zasadzie przez większość część spotkania prowadzili goście, to jednak w ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się gospodarze. Swoją "grę rozgrywał" Krzysiek Barnaś, który zdobył dwie bramki (a mógł strzelić przynajmniej dwie więcej) i asystował Adamowi Wiewiórze oraz Sebek Nowak - zdobywca jednego gola - król środka pola (razem Pawłem Kaflem). Gratulacje należą się całej drużynie za serce i przede wszystkim dyscyplinę taktyczną. Jesteśmy mocno zbudowani postawą młodzieżowców, których w kadrze było 10-ciu.

Skład: M. Bąk - T. Kielar, B. Mruk, M. Ryndak, Ł. Steć (B. Stachoń) - K. Barnaś, P. Kafel, D. Masłoń (J. Piekielniak), D. Gniadek (M. Bajorek), S. Nowak - A. Wiewióra (K. Burnat)

Bramki: K. Barnaś x2, S. Nowak, A. Wiewióra